Šedo-bílý běhoun Hanse Home Basic Glam, 80 x 250 cm

Běhoun je skvělým společníkem úzkých prostor, jako jsou chodby, schodiště, ale i průchodiště vedle postele. Dopřejte si měkké došlápnutí... více informací »
Šedo-bílý běhoun Hanse Home Basic Glam
Značka: Hanse Home
1 690 Kč
Více informací
Běhoun je skvělým společníkem úzkých prostor, jako jsou chodby, schodiště, ale i průchodiště vedle postele. Dopřejte si měkké došlápnutí...

Běhoun je skvělým společníkem úzkých prostor, jako jsou chodby, schodiště, ale i průchodiště vedle postele. Dopřejte si měkké došlápnutí kdekoliv to jen jde.

Tento běhoun je navíc vyroben z polypropylenu, díky čemuž má zvýšenou odolnosti vůči vodě, nečistotám a roztočům. Z toho důvodu je tedy vhodný i pro alergiky.


Tento velmi žádaný produkt Šedo-bílý běhoun Hanse Home Basic Glam, 80 x 250 cm lze sehnat bezprostředně tady u nás ve známé kategorii koberce! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Hanse Home svým zákazníkům nabízí prvotřídní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží značky Hanse Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný produkt Šedo-bílý běhoun Hanse Home Basic Glam, 80 x 250 cm od skvělého a známého výrobce Hanse Home lze koupit momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu! Výhodně za 1 690 Kč.