Šedo-bílý koberec Hanse Home Gloria Blossom, 200 x 290 cm

Kolekce rustikálně laděných koberců Gloria snoubí působivý design s praktickým polypropylenovým materiálem. Ten se postará nejen o měkké a... více informací »
Šedo-bílý koberec Hanse Home Gloria Blossom
Značka: Hanse Home
3 990 Kč
Více informací
Kolekce rustikálně laděných koberců Gloria snoubí působivý design s praktickým polypropylenovým materiálem. Ten se postará nejen o měkké a...

Kolekce rustikálně laděných koberců Gloria snoubí působivý design s praktickým polypropylenovým materiálem. Ten se postará nejen o měkké a pohodlné našlápnutí, ale zároveň o odolnost a snadnou údržbu.


Neodolatelný produkt máte možnost sehnat přímo tu na našich stránkách v populární rubrice koberce! Připravili jsme kvalitní kusy z této populární sekce za nejlepší ceny! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další kousky značky Hanse Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Hanse Home vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment

Vynikající produkt Šedo-bílý koberec Hanse Home Gloria Blossom, 200 x 290 cm od populárního výrobce Hanse Home je k získání online výhodně. Momentálně k dispozici za 3 990 Kč.