Šedo-fialový koberec Flair Rugs Cosmos, 80 x 150 cm

Máte rádi výraznější vzory a nápadité barvy? Těch se vám s tímto kobercem z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho... více informací »
Šedo-fialový koberec Flair Rugs Cosmos
Značka: Flair Rugs
999 Kč
Více informací
Máte rádi výraznější vzory a nápadité barvy? Těch se vám s tímto kobercem z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho...

Máte rádi výraznější vzory a nápadité barvy? Těch se vám s tímto kobercem z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Jde tak o ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.

Hodně prodávaný produkt lze koupit bezprostředně tady u nás v populární sekci koberce! Vyhledejte si vyjímečné zboží z naší sekce za výborné peníze. Známá značka Flair Rugs dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží

Unikátní výrobek Šedo-fialový koberec Flair Rugs Cosmos, 80 x 150 cm od top značky Flair Rugs získáte tady a teď za akční cenu. Na našich stránkách za 999 Kč.