Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Isle, 180 x 280 cm

Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a případné nečistoty... více informací »
Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Isle
Značka: NORTHRUGS
4 190 Kč
Více informací
Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a případné nečistoty...

Koberce značky NORTHRUGS můžete umístit do obýváku i ven na zahradu. Jsou vyrobeny z kvalitního propylenu, jsou vysoce odolné a případné nečistoty lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

Zvolte koberec NORTHRUGS, který je praktický, krásně vypadá a je příjemný na dotek.

• německá kvalita
• odolný, možné umístit i ven
• krásné barvy, které nevyblednou
• nádherné motivy a vzory

Tento akční produkt Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS jde koupit bezstarostně tady na webu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel nabízí skvělé výrobky.

Nový produkt Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Isle, 180 x 280 cm od našeho předního výrobce NORTHRUGS najdete zrovna dnes pořád výhodně! Akční cena 4 190 Kč.