Šedo-růžový koberec Nouristan Anthea, 120 x 160 cm

Vyšperkujte své bydlení kobercem, který vám bude ležet u nohou. Tento fešák od značky Nouristan se vyznačuje designem inspirovaným orientálními a... více informací »
Šedo-růžový koberec Nouristan Anthea
Značka: Nouristan
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Vyšperkujte své bydlení kobercem, který vám bude ležet u nohou. Tento fešák od značky Nouristan se vyznačuje designem inspirovaným orientálními a klasickými vzory. Hodí se tak především do interiérů, které nejsou všední a dýchá z nich historie.

Získá si vás nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.


Tento diskontní produkt Šedo-růžový koberec Nouristan Anthea, lze koupit bez problémů na našich stránkách ve známé kategorii koberce. Máme pro vás zlevněné produkty z naší sekce jednoduše online! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Nouristan. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.