Šedo-žlutý koberec Bianca Grey, 120 x 170 cm

Že šedá bydlení sluší vás nejspíš nemusíme přesvědčovat. Tato neutrální barva dá vyniknout doplňujícícm odstínům a dodává interiéru... více informací »
Šedo-žlutý koberec Bianca Grey
Značka: Universal
2 490 Kč
Více informací
Že šedá bydlení sluší vás nejspíš nemusíme přesvědčovat. Tato neutrální barva dá vyniknout doplňujícícm odstínům a dodává interiéru...

Že šedá bydlení sluší vás nejspíš nemusíme přesvědčovat. Tato neutrální barva dá vyniknout doplňujícícm odstínům a dodává interiéru ucelený elegantní vzhled. Žluté detaily navíc dodávají tomuto koberci od značky Universal šmrnc.
Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Výjimečný produkt Šedo-žlutý koberec Bianca Grey, 120 x 170 cm jde nakoupit pohodlně tu na webu umístěný v kategorii koberce. Nyní najdete jiné produkty z této známé sekce za skvělou cenu! Značka Universal vám poskytuje vysoce kvalitní produkty A tady je důkaz! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další prověřené zboží značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Šedo-žlutý koberec Bianca Grey, 120 x 170 cm od dodavatele s dobrým jménem Universal máte možnost dostat tady a teď právě za extra cenu! Aktuálně výhodně za 2 490 Kč.