Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon, 120 x 170 cm

Takový správně vybraný koberec umí v interiéru udělat divy. Nejen, že ho esteticky okoření, dokáže také pohlcovat prach a zlepšit akustiku v... více informací »
Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon
Značka: Flair Rugs
3 990 Kč
Více informací
Takový správně vybraný koberec umí v interiéru udělat divy. Nejen, že ho esteticky okoření, dokáže také pohlcovat prach a zlepšit akustiku v...

Takový správně vybraný koberec umí v interiéru udělat divy. Nejen, že ho esteticky okoření, dokáže také pohlcovat prach a zlepšit akustiku v místnosti.

Mimo již zmíněné přednosti se tento polyesterový koberec Icon může chlubit jemnými a leskými vlákny či dlouhou trvanlivostí. Lze ho navíc pohodlně vysávat pomocí podlahového či kartáčového nástavce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Velmi oblíbený produkt Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon, 120 x je k dispozici právě nyní tady u nás v oblíbené sekci koberce! Nyní pořídíte akční výrobky z naší kategorie snadno online. Tato značka Flair Rugs má k dispozici velmi kvalitní sortiment

Velmi oblíbený výrobek Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon, 120 x 170 cm od známého dodavatele Flair Rugs pohodlně pořídíte v naší nabídce za výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 3 990 Kč.