Šedomodrý venkovní koberec NORTHRUGS Choy, 200 x 290 cm

Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS hned na první pohled zaujme svým decentním designem, ale pozor – je to pěkný tvrďák! Je totiž vyrobený... více informací »
Šedomodrý venkovní koberec NORTHRUGS Choy
Značka: NORTHRUGS
4 990 Kč
Více informací
Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS hned na první pohled zaujme svým decentním designem, ale pozor – je to pěkný tvrďák! Je totiž vyrobený...

Tento stylový koberec od značky NORTHRUGS hned na první pohled zaujme svým decentním designem, ale pozor – je to pěkný tvrďák!

Je totiž vyrobený z odolného polypropylenu, a tak se nezalekne vody, nečistot a i po letech si zachová stejnou krásnou barvu. Můžete ho tak využít nejen v interiéru, ale klidně i kdekoliv venku. Zkrátka vás nenechá ve štychu nikde!

Hodně žádaný produkt Šedomodrý venkovní koberec NORTHRUGS Choy, 200 x 290 naleznete prostě tady u nás umístěný v sekci uncategorized. Nyní můžete koupit zlevněné kusy z této populární sekce za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce vás obohatí o top výrobky

Tento exkluzivní kousek Šedomodrý venkovní koberec NORTHRUGS Choy, 200 x 290 cm od společnosti se zárukou kvality NORTHRUGS jde sehnat právě zde ve výhodné akci! Nabídka již od 4 990 Kč.