Šedý běhoun Hanse Home Basic, 80 x 500 cm

Kolekce Basic od značky Hanse Home představuje jednobarevné a velmi jednoduché koberec, které dokážou sjednotit roztříštěný interiér a vnést do... více informací »
Šedý běhoun Hanse Home Basic
Značka: Hanse Home
2 990 Kč
Více informací
Kolekce Basic od značky Hanse Home představuje jednobarevné a velmi jednoduché koberec, které dokážou sjednotit roztříštěný interiér a vnést do...

Kolekce Basic od značky Hanse Home představuje jednobarevné a velmi jednoduché koberec, které dokážou sjednotit roztříštěný interiér a vnést do něj soulad a vizuální jednotu.

V žádném případě však nejsou ochuzeny o praktičnost. Díky polypropylenovým vláknům jsou charakteristické dobrou odolností, snadnou údržbou a antistatickými vlastnostmi.


Tento velmi oblíbený produkt Šedý běhoun Hanse Home Basic, 80 x 500 cm můžete sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu ve známé sekci koberce! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší kategorie za parádní cenu!

Super produkt Šedý běhoun Hanse Home Basic, 80 x 500 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Hanse Home k dostání momentálně na webu levně. Ceny od 2 990 Kč.