www.basilard.cz

Šedý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock

Výjimečný a žádaný kousek Šedý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock od oblíbené značky Gingko jednoduše můžete najít právě teď v naší nabídce extra výhodně. Zrovna teď v akci za 1 090 Kč.
Šedý budík s modrým LED displejem Gingko Cube Click Clock
Ověřit dostupnost
Značka: Gingko
1 090

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení.

Budík, ač je malý, o to víc je chytrý – reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne.

Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm, opět tlesknete nebo poklepete prsty. Pokud si nenastavíte permanentní zobrazování hodin, budík bude fungovat jen ve výše uvedeném, tak trochu maskovaném, režimu.

Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele.

Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.