www.basilard.cz

Šedý budík v mramorovém dekoru s bílým LED displejem Gingko Cube Click Clock

Ve slevě výrobek Šedý budík v mramorovém dekoru s bílým LED displejem Gingko Cube Click Clock od značky s tradicí a dobrou pověstí Gingko lze pořídit zde nyní opravdu výhodně! Akční ceny již od 1 290 Kč.
Šedý budík v mramorovém dekoru s bílým LED displejem Gingko Cube Click Clock
Ověřit dostupnost
Značka: Gingko
1 290

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík s v mramorovém dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení.

Budík, ač je malý, o to víc je chytrý – reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne.

Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm, opět tlesknete nebo poklepete prsty. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu.

Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele.

Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.