Šedý koberec Flair Rugs Furrow, 120 x 170 cm

Jsou vám blízké elegantní nápadité vzory? To vás koberce z kolekce Furrow od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova... více informací »
Šedý koberec Flair Rugs Furrow
Značka: Flair Rugs
3 490 Kč
Více informací
Jsou vám blízké elegantní nápadité vzory? To vás koberce z kolekce Furrow od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova...

Jsou vám blízké elegantní nápadité vzory? To vás koberce z kolekce Furrow od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu. Nabízí i vyšší vlas a k mání je v několika barevných provedeních.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.

Tento levný produkt Šedý koberec Flair Rugs Furrow, je k získání bez obtíží tu na našich stránkách v populární rubrice koberce. Nyní najdete ostatní produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Přední výrobce Flair Rugs má v nabídce top sortiment. To však není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Šedý koberec Flair Rugs Furrow, 120 x 170 cm s pečetí kvality od značky Flair Rugs jednoduše seženete právě nyní v bezva akci! Ceny od 3 490 Kč.