Šedý koberec Universal Gianna, 120 x 170 cm

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Gianna od značky Universal. I přes jeho... více informací »
Šedý koberec Universal Gianna
Značka: Universal
3 690 Kč
Více informací
Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Gianna od značky Universal. I přes jeho...

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Gianna od značky Universal.

I přes jeho jednoduchý vzhled však rozhodně není ochuzen o praktickou stránku. Díky propojení polyesteru a viskózy nabídne kýženou měkkost a zároveň i snadnou údržbu – kombinace, díky které najde uplatnění v nejedné domácnosti.


Kvalitní produkt Šedý koberec Universal Gianna, 120 x 170 cm máte možnost sehnat aktuálně tady na našem webu ve známé rubrice koberce! Nyní můžete koupit podobné produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu! To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Universal představuje kvalitní zboží.

Zajímavý produkt Šedý koberec Universal Gianna, 120 x 170 cm od dodavatele s dobrým jménem Universal můžete dostat aktuálně na webu za výhodné peníze! Zrovna teď v akci za 3 690 Kč.