Šedý koberec Universal Gianna, 200 x 290 cm

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Gianna od značky Universal. I přes jeho... více informací »
Šedý koberec Universal Gianna
Značka: Universal
10 490 Kč
Více informací
Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Gianna od značky Universal. I přes jeho...

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Gianna od značky Universal.

I přes jeho jednoduchý vzhled však rozhodně není ochuzen o praktickou stránku. Díky propojení polyesteru a viskózy nabídne kýženou měkkost a zároveň i snadnou údržbu – kombinace, díky které najde uplatnění v nejedné domácnosti.


Hodně oblíbený produkt Šedý koberec Universal Gianna, 200 x 290 můžete koupit bezprostředně tady na stránkách ve známé sekci koberce! Máme pro vás skvělé produkty z této populární kategorie za výborné peníze!

Hodně prodávaný kus Šedý koberec Universal Gianna, 200 x 290 cm od našeho známého výrobce Universal pohodlně seženete na našich stránkách ve výhodné akci! Právě nyní za 10 490 Kč.