Šedý koberec Universal Niamey, 160 x 230 cm

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Niamey od značky Universal. I přes jeho... více informací »
Šedý koberec Universal Niamey
Značka: Universal
6 290 Kč
Více informací
Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Niamey od značky Universal. I přes jeho...

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Niamey od značky Universal.

I přes jeho jednoduchý vzhled však rozhodně není ochuzen o praktickou stránku. Díky polypropylenovému materiálu nabídne kýženou měkkost a zároveň i snadnou údržbu – kombinace, díky které najde uplatnění v nejedné domácnosti.

Dobré vědět: Koberec není vhodný do místností s podlahovým vytápěním.

Akční a ve slevě produkt Šedý koberec Universal Niamey, 160 x 230 cm jde pořídit snadno tu v rubrice koberce. Prozkoumejte parádní produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu. Přední výrobce Universal pro své zákazníky nabízí vynikající produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Hodně oblíbený kousek Šedý koberec Universal Niamey, 160 x 230 cm od skvělé značky Universal lze zakoupit tady teď právě za skvělou cenu. Nyní pořídíte za 6 290 Kč.