Šedý koberec Universal Norah Grisso, 160 x 230 cm

Koberce z kolekce Norah od značky Universal nabízejí neutrální tóny v jemnějším designovém provedení. Skvěle tak zapadne do různých stylů... více informací »
Šedý koberec Universal Norah Grisso
Značka: Universal
4 790 Kč
Více informací
Koberce z kolekce Norah od značky Universal nabízejí neutrální tóny v jemnějším designovém provedení. Skvěle tak zapadne do různých stylů...

Koberce z kolekce Norah od značky Universal nabízejí neutrální tóny v jemnějším designovém provedení. Skvěle tak zapadne do různých stylů interiéru. A hlavně ochrání vaše nožky před nepříjemně studenou podlahou, na které se dá i nebezpečně uklouznout.

Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.


Neodolatelný produkt lze pořídit právě zde u nás v rubrice koberce! Nyní získáte další výrobky ve zmiňované sekci za příznivou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Universal pro své zákazníky dodává velmi kvalitní výrobky. Však to vidíte sami! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele Universal. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Šedý koberec Universal Norah Grisso, 160 x 230 cm od naší známé značky Universal snadno najdete zrovna dnes extra výhodně! Ve skvělé akci za 4 790 Kč.