Šedý koberec Universal Saida, 80 x 150 cm

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu... více informací »
Šedý koberec Universal Saida
Značka: Universal
1 590 Kč
Více informací
Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu...

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu propůjčila značka Universal.

Na rozdíl od jeho předchůdců je navíc velmi praktický. Díky polyesterovému materiálu mu nechybí kýžená měkkost, je odolný a zároveň se velmi snadno udržuje.

Kvalitní a levný kus Šedý koberec Universal Saida, 80 x máte možnost pořídit bez problémů tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice koberce. Vyberte si nové zboží z této kategorie na pár kliknutí.

Hodně prodávaný kus Šedý koberec Universal Saida, 80 x 150 cm od kvalitní značky Universal jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu! Momentálně v akci za 1 590 Kč.