Šedý oboustranný koberec Hanse Home Duo, 80 x 150 cm

Měkké, snadno se udržují a v případě potřeby je můžete jednoduše obrátit. Takové jsou koberce z kolekce Duo, jež jsou vyrobené z kombinace 80%... více informací »
Šedý oboustranný koberec Hanse Home Duo
Značka: Hanse Home
999 Kč
Více informací
Měkké, snadno se udržují a v případě potřeby je můžete jednoduše obrátit. Takové jsou koberce z kolekce Duo, jež jsou vyrobené z kombinace 80%...

Měkké, snadno se udržují a v případě potřeby je můžete jednoduše obrátit. Takové jsou koberce z kolekce Duo, jež jsou vyrobené z kombinace 80% bavlny a 20% polyesteru pro co nejlepší výsledné vlastnosti.

Akční produkt je k dispozici právě zde tady na stránkách v populární rubrice koberce! Najděte si parádní výrobky ve zmiňované rubrice za outletovou cenu! U zákazníků oblíbená značka Hanse Home vás obohatí o špičkový sortiment To však není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kvalitní produkty od dodavatele Hanse Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní kus Šedý oboustranný koberec Hanse Home Duo, 80 x 150 cm od dodavatele zboží Hanse Home jde nakoupit v naší internetové nabídce ve slevě! Výhodně za 999 Kč.