Šedý oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel Charcoal Silver, 200 x 220 cm

Přehoz přes postel je designovým i vysoce praktickým detailem, který si snadno zamilujete. Nejde však jen o marnivou dekorativní záležitost - přehoz... více informací »
Šedý oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel Charcoal Silver
Značka: DecoKing
899 Kč
Více informací
Přehoz přes postel je designovým i vysoce praktickým detailem, který si snadno zamilujete. Nejde však jen o marnivou dekorativní záležitost - přehoz...

Přehoz přes postel je designovým i vysoce praktickým detailem, který si snadno zamilujete. Nejde však jen o marnivou dekorativní záležitost – přehoz hrdinně schytá všechen prach místo čistých peřin.

Oboustranné provedení umožňuje měnit barevnou atmosféru pokoje dle nálady a hebký materiál vás potěší jak na pohled, tak i na dotek. Navíc je vyroben z mikrovlákna, které je mimořádné jemné a hřejivé

Tento exkluzivní kousek Šedý oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel Charcoal Silver, 200 x 220 cm můžete koupit aktuálně tady u nás v populární rubrice přehozy přes postel! Nyní můžete získat ještě jiné kousky ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Šedý oboustranný přehoz z mikrovlákna DecoKing Axel Charcoal Silver, 200 x 220 cm značky DecoKing najdete právě teď v naší nabídce za výborné peníze! Výhodně za super cenu 899 Kč.