Šedý přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 170 x 210 cm

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však... více informací »
Šedý přehoz na postel AmeliaHome Meadore
Značka: AmeliaHome
999 Kč
Více informací
Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však...

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však není jeho jedinou předností, díky polyesterovému materiálu je charakteristický odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě také kýženou lehkostí pro kterou se hodí i jako letní přikrývka.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jej sušte výhradně v horizontální poloze a žehlete maximálně na 110 °C.

Oblíbený a akční kus Šedý přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 170 x 210 cm máte možnost koupit v pohodě na našem webu zařazený v rubrice uncategorized. Máme pro vás zlevněné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu! Věhlasná značka má k dispozici top produkty. Vždyť to vidíte sami!

Tento žádaný produkt Šedý přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 170 x 210 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí AmeliaHome pohodlně dostanete tady za super cenu! V současnosti pořídíte za cenu 999 Kč.