Šedý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma, ø 120 cm

Oživte interiér svého domova a dodejte mu útulnou atmosféru s ručně vyrobeným kobercem značky Nattiot. Jeho propracovaný vzor je tvořen kvalitní... více informací »
Šedý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma
Značka: Nattiot
2 190 Kč
Více informací
Oživte interiér svého domova a dodejte mu útulnou atmosféru s ručně vyrobeným kobercem značky Nattiot. Jeho propracovaný vzor je tvořen kvalitní...

Oživte interiér svého domova a dodejte mu útulnou atmosféru s ručně vyrobeným kobercem značky Nattiot. Jeho propracovaný vzor je tvořen kvalitní bavlněnou přízí, díky které je měkký a příjemný na dotek.

A jak se o tento unikátní přírodní kus starat?
Lze jej občasně prát při teplotě 30°C – příliš časté praní by však mohlo poškodit jeho texturu. Zvolte krátký cyklus, dejte přednost jemným pracím prostředkům a vyhněte se použití bělidla či aviváže. Nenechávejte mokrý koberec dlouho ležet v pračce. Nevkládejte jej do sušičky a nevystavujte ho přímému slunečnímu záření.

Tento skvělý produkt Šedý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma, ø 120 cm je k dostání lehce tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice koberce! Prozkoumejte ještě další výrobky z této oblíbené sekce za extra cenu. To není všechno, máme toho více! U nás v nabídce najdete více kousků značky Nattiot. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zlevněný výrobek Šedý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma, ø 120 cm od společnosti Nattiot jednoduše získáte tady za nejnižší cenu. Aktuálně v akci za 2 190 Kč.