Šedý slunečník Hartman Sophie, ø 300 cm

Užijte si čas strávený venku bez ostrého slunečního svitu. Slunečník od značky Hartman je lehký a snadno se s ním manipuluje. Je pevný, odolný a... více informací »
Šedý slunečník Hartman Sophie
Značka: Hartman
2 990 Kč
Více informací
Užijte si čas strávený venku bez ostrého slunečního svitu. Slunečník od značky Hartman je lehký a snadno se s ním manipuluje. Je pevný, odolný a...

Užijte si čas strávený venku bez ostrého slunečního svitu. Slunečník od značky Hartman je lehký a snadno se s ním manipuluje. Je pevný, odolný a má klikový mechanismus, který usnadňuje rozložení látky. Kostra slunečníku je hliníková. Podstavec není součástí balení, ale lze jej dokoupit samostatně.

Žádaný produkt Šedý slunečník Hartman Sophie, ø 300 pořídíte zrovna tu na našich stránkách v oblíbené kategorii slunečníky. Nyní si můžete pořídit unikátní zboží z této známé kategorie za extra cenu. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od značky Hartman. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Šedý slunečník Hartman Sophie, ø 300 cm od výrobce se skvělou pověstí Hartman můžete sehnat momentálně za skvělou cenu. V akci za 2 990 Kč.