Šedý venkovní koberec Universal Palm, 60 x 110 cm

Elegantní koberec značky Universal vnese svým decentním palmovým vzorem atmosféru tropického ráje až na váš práh. Je vyrobený z pevného a... více informací »
Šedý venkovní koberec Universal Palm
Značka: Universal
999 Kč
Více informací
Elegantní koberec značky Universal vnese svým decentním palmovým vzorem atmosféru tropického ráje až na váš práh. Je vyrobený z pevného a...

Elegantní koberec značky Universal vnese svým decentním palmovým vzorem atmosféru tropického ráje až na váš práh. Je vyrobený z pevného a odolného PVC, proto se hodí na venkovní použití a pro umístění do frekventovaných či namáhaných prostorů.


Tento nejprodávanější produkt Šedý venkovní koberec Universal Palm, 60 x 110 cm naleznete nyní tady na našem webu umístěný v sekci venkovní koberce! Nyní si můžete pořídit parádní kusy ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé produkty značky Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Šedý venkovní koberec Universal Palm, 60 x 110 cm od skvělého výrobce Universal můžete koupit aktuálně levně! Právě nyní za 999 Kč.