Šedý venkovní koberec Universal Prime, 100 x 150 cm

Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu. Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu.... více informací »
Šedý venkovní koberec Universal Prime
Značka: Universal
1 890 Kč
Více informací
Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu. Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu....

Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu.

Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu. Pyšní se tak jednoduchou a rychlou údržbou či antistatickými vlastnostmi, které oceníte především, pokud s vámi sdílí domácnost chlupatý mazlíček.

Poznámka: Koberec není tkaný, jedná se o potisk.


Tento nejprodávanější výrobek Šedý venkovní koberec Universal Prime, 100 x 150 cm pořídíte právě tu na webu zařazený v sekci venkovní koberce! Nyní můžete koupit zcela nové zboží z naší rubriky za skvělou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Universal pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží Podívejte se sami. Náš sortiment je široký, u nás najdete další vybrané kousky od dodavatele Universal. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený kus Šedý venkovní koberec Universal Prime, 100 x 150 cm od výrobce Universal jednoduše najdete právě teď v nabídce za outletovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 890 Kč.