Šedý venkovní koberec Universal Prime, 140 x 200 cm

Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu. Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu.... více informací »
Šedý venkovní koberec Universal Prime
Značka: Universal
3 490 Kč
Více informací
Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu. Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu....

Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu.

Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu. Pyšní se tak jednoduchou a rychlou údržbou či antistatickými vlastnostmi, které oceníte především, pokud s vámi sdílí domácnost chlupatý mazlíček.

Poznámka: Koberec není tkaný, jedná se o potisk.


Tento designový produkt Šedý venkovní koberec Universal Prime, 140 x 200 cm seženete již dnes tady na našich stránkách umístěný v kategorii venkovní koberce! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další prověřené produkty od značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Universal poskytuje kvalitní sortiment.

Neodolatelný výrobek Šedý venkovní koberec Universal Prime, 140 x 200 cm od společnosti s předním postavením na trhu Universal snadno pořídíte právě levně! Aktuálně v akci za 3 490 Kč.