Šedý venkovní koberec Universal Technic, 140 x 200 cm

Dodejte své terase elegantní ráz s praktickým kobercem značky Universal. Je vyrobený z PVC, což z něj dělá ideální doplněk venkovních prostorů.... více informací »
Šedý venkovní koberec Universal Technic
Značka: Universal
4 490 Kč
Více informací
Dodejte své terase elegantní ráz s praktickým kobercem značky Universal. Je vyrobený z PVC, což z něj dělá ideální doplněk venkovních prostorů....

Dodejte své terase elegantní ráz s praktickým kobercem značky Universal. Je vyrobený z PVC, což z něj dělá ideální doplněk venkovních prostorů. Díky pevnému materiálu odolá vlivu počasí i mechanickému poškození – hodí se proto i do zatěžovaných částí interiéru.


Nový produkt Šedý venkovní koberec Universal Technic, 140 x je k získání mimo jiné tu na našem webu umístěný v sekci venkovní koberce! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! Populární značka Universal pro vás vyrábí vysoce kvalitní sortiment

Tento kvalitní a žádaný produkt Šedý venkovní koberec Universal Technic, 140 x 200 cm od výrobce se skvělou pověstí Universal pohodlně dostanete u nás právě za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 4 490 Kč.