Šedý vlněný koberec Flair Rugs Harlow, 120 x 170 cm

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Harlow. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,... více informací »
Šedý vlněný koberec Flair Rugs Harlow
Značka: Flair Rugs
7 990 Kč
Více informací
Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Harlow. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,...

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Harlow. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek, který pozvedne styl v obývacím pokoji nebo ložnici o stupeň výše. Tato směs vláken totiž vytváří krásně syté tmavé odstíny s trendy odlesky.

Zároveň tento exkluzivně vypadající koberec ochrání podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.

Akční a ve slevě produkt Šedý vlněný koberec Flair Rugs Harlow, 120 je k sehnání právě nyní u nás umístěný v rubrice koberce! Prozkoumejte akční zboží z této sekce za super cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další zboží od značky Flair Rugs. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Flair Rugs má k dispozici kvalitní zboží

Kvalitní a žádaný produkt Šedý vlněný koberec Flair Rugs Harlow, 120 x 170 cm od výrobce Flair Rugs jde nakoupit tady teď právě napořád výhodně! Zrovna teď v akci za 7 990 Kč.