Šedý vlněný koberec Flair Rugs Siena, 120 x 170 cm

Zútulněte svůj domov kvalitním kobercem Flair Rugs. Kromě toho, že krásně dotvoří váš interiér, tlumí hluk a poskytne teplo od nohou. O... více informací »
Šedý vlněný koberec Flair Rugs Siena
Značka: Flair Rugs
3 690 Kč
Více informací
Zútulněte svůj domov kvalitním kobercem Flair Rugs. Kromě toho, že krásně dotvoří váš interiér, tlumí hluk a poskytne teplo od nohou. O...

Zútulněte svůj domov kvalitním kobercem Flair Rugs. Kromě toho, že krásně dotvoří váš interiér, tlumí hluk a poskytne teplo od nohou.

O vlněných kobercích:
Vlněné koberce mají vynikající izolační schopnosti co se tepla a zvuku týče. Potěší i svou tvarovou pamětí, takže i po delším stlačování vláken se vrátí zpět do původního tvaru.

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Tento diskontní výrobek můžete pořídit pohodlně tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci koberce! Nyní získáte nové produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Flair Rugs. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Šedý vlněný koberec Flair Rugs Siena, 120 x 170 cm od výrobce s dlouholetou historií Flair Rugs máte možnost koupit na našich stránkách za příznivou cenu. Nyní za 3 690 Kč.