Šedý vlněný přehoz Blomus Merino

Značka Blomus má domácí textil v malíčku a vaše bydlení vyladí do posledního detailu. Zabalte se do hřejivého plédu a vychutnejte si chvilky... více informací »
Šedý vlněný přehoz Blomus Merino
Značka: Blomus
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Značka Blomus má domácí textil v malíčku a vaše bydlení vyladí do posledního detailu. Zabalte se do hřejivého plédu a vychutnejte si chvilky relaxu. Můžete ho využít i jako stylový přehoz přes postel. Celá ložnice hned získá nový rozměr. Měkké vlněné přehozy z kvalitní vlny Blomus Merino vás bez obav ohřejí, díky přidanému kašmíru jsou deky také velice příjemné na dotek.

Péče o přehoz: díky vysokému obsahu lanolinu ve vlněných vláknech jsou přehozy téměř samočistící. Doporučujeme časté větrání. Kolekce byla vyrobena a tkána v Itálii.

Tento unikátní produkt Šedý vlněný přehoz Blomus je k dostání rovnou na našich stránkách ve známé sekci přehozy přes postel! Mrkněte na kvalitní zboží z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další vybrané produkty od značky Blomus. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Blomus dodává skvělé výrobky. Přesvědčte se!