Set 2 kusů utěrek Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm

Tyto bavlněné utěrky se dřiny nebojí, ale po práci se rády cítí krásné a zábavné. Proto je značka Butter Kings vyvedla v okouzlujících barvách... více informací »
Set 2 kusů utěrek Butter Kings z bavlny Bird Family
Značka: Butter Kings
579 Kč
Více informací
Tyto bavlněné utěrky se dřiny nebojí, ale po práci se rády cítí krásné a zábavné. Proto je značka Butter Kings vyvedla v okouzlujících barvách...

Tyto bavlněné utěrky se dřiny nebojí, ale po práci se rády cítí krásné a zábavné. Proto je značka Butter Kings vyvedla v okouzlujících barvách a vzorech, aby se staly ozdobou vaší kuchyňské linky.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Tento zlevněný výrobek Set 2 kusů utěrek Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm můžete nakoupit ještě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii utěrky! Nyní koupíte kvalitní produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. Tato značka Butter Kings vám může nabídnout prvotřídní sortiment Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce Butter Kings. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Set 2 kusů utěrek Butter Kings z bavlny Bird Family, 70 x 50 cm od dodavatele s dobrým jménem Butter Kings pohodlně pořídíte momentálně na webu ve výprodejové akci! K sehnání zrovna v akci za 579 Kč.