Set 2 mističek a servírovacího podnosu z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova

Značka Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají... více informací »
Set 2 mističek a servírovacího podnosu z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova
Značka: Nachtmann
749 Kč
Více informací
Značka Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají...

Značka Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Poznámka: Zvýšená odolnost proti rozbití.

Akční produkt Set 2 mističek a servírovacího podnosu z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova můžete pořídit aktuálně tady u nás zařazený v rubrice servírovací misky. Máme pro vás parádní zboží z této oblíbené sekce za outletovou cenu.

Tento výjimečný kus Set 2 mističek a servírovacího podnosu z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova od přední značky Nachtmann naleznete zde teď za výhodné peníze! Nabídky od 749 Kč.