Set 4 servírovacích misek a podnosu z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou... více informací »
Set 4 servírovacích misek a podnosu z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova
Značka: Nachtmann
1 290 Kč
Více informací
Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou...

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Akční a ve slevě produkt je k dostání právě teď tady na webu zařazený v rubrice servírovací misky. Vyhledejte si oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu.

Tento diskontní kousek Set 4 servírovacích misek a podnosu z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova od populární značky Nachtmann najdete aktuálně ve výprodejové akci. Aktuálně za 1 290 Kč.