Set povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Iris, 200 x 220 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením ze 100% bavlny a s trendy vzory se budete vznášet... více informací »
Set povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Iris
Značka: EnLora Home
1 590 Kč
Více informací
Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením ze 100% bavlny a s trendy vzory se budete vznášet...

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením ze 100% bavlny a s trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Unikátní produkt lze koupit bez obtíží tu na našich stránkách ve známé rubrice povlečení. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné sekci ve slevě.

Vysoce kvalitní výrobek Set povlečení s prostěradlem na dvoulůžko Iris, 200 x 220 cm od známé kvalitní značky EnLora Home jednoduše můžete sehnat zde teď za výprodejovou cenu. Nabídka již od 1 590 Kč.