Set růžovo-béžového dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Betiana, 60 x 120 cm

Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i... více informací »
Set růžovo-béžového dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Betiana
Značka: Kave Home
1 190 Kč
Více informací
Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i...

Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i polštář.

Díky složení z kvalitní organické bavlny je textilie mimořádně příjemná na dotek a vysoce prodyšná. Zdobí ji decentní motiv, který snadno zapadne do interiéru a vnese do něj příjemnou atmosféru.

Oblíbený a akční produkt jde získat právě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii dětské povlečení. Nyní koupíte ještě další produkty z naší rubriky za parádní cenu! Tato vyjímečná značka Kave Home má na skladě prvotřídní zboží. Udělejte si radost.

Výjimečný a žádaný kousek Set růžovo-béžového dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Betiana, 60 x 120 cm od známé značky Kave Home pohodlně pořídíte právě zde za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 1 190 Kč.