Set šedo-bílého dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Alay, 60 x 120 cm

Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i... více informací »
Set šedo-bílého dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Alay
Značka: Kave Home
1 190 Kč
Více informací
Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i...

Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i polštář.

Díky složení z kvalitní organické bavlny je textilie mimořádně příjemná na dotek a vysoce prodyšná. Zdobí ji decentní motiv, který snadno zapadne do interiéru a vnese do něj příjemnou atmosféru.


Tento výjimečný produkt jde nakoupit bezprostředně u nás ve známé rubrice dětské povlečení! Máme pro vás akční výrobky z této populární sekce na pár kliknutí.

Tento oblíbený výrobek Set šedo-bílého dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Alay, 60 x 120 cm od společnosti s úžasnou pověstí Kave Home máte možnost najít právě teď ve výprodejové akci. Momentálně k dispozici za 1 190 Kč.