Skládací křeslo z teakového dřeva a hovězí kůže WOOX LIVING Ruth

Křeslo je pomyslným trůnem interiéru. Zvolte unikátní solitér, která dodá korunu celému stylovému ladění a pocit výjimečnosti každému, který... více informací »
Skládací křeslo z teakového dřeva a hovězí kůže WOOX LIVING Ruth
Značka: WOOX LIVING
8 490 Kč
Více informací
Křeslo je pomyslným trůnem interiéru. Zvolte unikátní solitér, která dodá korunu celému stylovému ladění a pocit výjimečnosti každému, který...

Křeslo je pomyslným trůnem interiéru. Zvolte unikátní solitér, která dodá korunu celému stylovému ladění a pocit výjimečnosti každému, který do něj usedne.

Exotické dřevo a kvalitní hovězí kůže poskytuje pohodlí, trvanlivou oporu a dotek přírody, který celou místnost příjemně naplní.


Levný produkt Skládací křeslo z teakového dřeva a hovězí kůže WOOX LIVING Ruth můžete koupit rovněž tu na našich stránkách v oblíbené sekci křesla! Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele WOOX LIVING. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kus Skládací křeslo z teakového dřeva a hovězí kůže WOOX LIVING Ruth od výrobce s dlouholetou historií WOOX LIVING můžete nakoupit zrovna za extra cenu. Právě teď za cenu 8 490 Kč.