Skleněná váza PT LIVING Silver Fade, výška 19 cm

Kombinace křehkých květin a skleněné vázičky nikdy nezestárne a vždy pomůže zútulnit místnost. Tento kousek na první pohled působí nesměle,... více informací »
Skleněná váza PT LIVING Silver Fade
Značka: PT LIVING
1 190 Kč
Více informací
Kombinace křehkých květin a skleněné vázičky nikdy nezestárne a vždy pomůže zútulnit místnost. Tento kousek na první pohled působí nesměle,...

Kombinace křehkých květin a skleněné vázičky nikdy nezestárne a vždy pomůže zútulnit místnost. Tento kousek na první pohled působí nesměle, ale věřte tomu, že na sebe okamžitě strhne pozornost.

Minimalistické, moderní a za každou cenu šik. Takové jsou dekorace a doplňky nizozemské značky PT LIVING. A jste-li fanouškem minimalistického scandi, pak si tu jistě přijdete na své.

Výška samotné vázy bez nožiček je 14 cm.


Hodně prodávaný kus je k dostání právě nyní tady u nás v oblíbené sekci vázy. Máme pro vás parádní výrobky ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. Významná značka PT LIVING pro své zákazníky dodává vynikající výrobky Udělejte si radost!

Exkluzivní výrobek Skleněná váza PT LIVING Silver Fade, výška 19 cm od této skvělé značky PT LIVING snadno naleznete tady teď právě za nejnižší cenu! Akční cena již od 1 190 Kč.