Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia

Jednoduchá, ale i tak výrazná! Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním odkazuje na klasické kuchyně našich babiček a prababiček. I tak... více informací »
Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia
Značka: Kitchen Craft
399 Kč
Více informací
Jednoduchá, ale i tak výrazná! Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním odkazuje na klasické kuchyně našich babiček a prababiček. I tak...

Jednoduchá, ale i tak výrazná! Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním odkazuje na klasické kuchyně našich babiček a prababiček. I tak má v sobě ale dar vypadat moderně a aktuálně, takže se hodí i do minimalistických kuchyní zařízených ve studených barvách. A v té dřevěné a klasické zase vypadá přirozeně a krásně vintage.

Unikátní a žádaný kousek Smaltovaná hranatá forma na koláč lze zakoupit v pohodě u nás v kategorii zapékací mísy! Najděte si skvělé kusy z této rubriky za nejlepší ceny!

Tento levný kus Smaltovaná hranatá forma na koláč Kitchen Craft Living Nostalgia od značky Kitchen Craft jednoduše můžete získat již dnes za akční cenu! Produkt momentálně prodáváme za 399 Kč.