Smaltovaný hrnek Kitchen Craft Living Nostalgia, 550 ml

Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním připomíná kuchyně na starém anglickém venkově. Britská značka Kitchen Craft však dokázala,... více informací »
Smaltovaný hrnek Kitchen Craft Living Nostalgia
Značka: Kitchen Craft
249 Kč
Více informací
Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním připomíná kuchyně na starém anglickém venkově. Britská značka Kitchen Craft však dokázala,...

Kolekce Living Nostalgia svými tvary a zpracováním připomíná kuchyně na starém anglickém venkově.

Britská značka Kitchen Craft však dokázala, že i takové kousky mohou vypadat moderně a aktuálně, takže se hodí i do minimalistických kuchyní zařízených ve studených barvách. A v té dřevěné a klasické zase vypadá přirozeně a krásně vintage.


Tento výjimečný produkt Smaltovaný hrnek Kitchen Craft Living Nostalgia, 550 ml máte možnost sehnat již dnes na webu zařazený v sekci čaj a káva! Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Populární značka Kitchen Craft pro vás vyrábí špičkové zboží A tady je důkaz!

Tento akční a ve slevě produkt Smaltovaný hrnek Kitchen Craft Living Nostalgia, 550 ml od odblíbeného výrobce Kitchen Craft snadno najdete zde teď právě extra výhodně! Levně za cenu 249 Kč.