Soška z masivního bukového dřeva Kay Bojesen Denmark Hippo

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je... více informací »
Soška z masivního bukového dřeva Kay Bojesen Denmark Hippo
3 690 Kč
Více informací
Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je...

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark.

Při výrobě je kladen důraz na pečlivě vybírané materiály a jednoduchost provedení, které však opravdu něco vydrží.

Tato soška Hippo poprvé spatřila světlo světa již v roce 1955. Je vyrobená z masivního bukového dřeva pyšnícího se certifikátem FSC, který zaručuje původ výhradně z šetrně obhospodařovaných lesů. Stane se nejen skvělým darem, slušet jí to bude i na kterékoliv poličce.


Oblíbený produkt Soška z masivního bukového lze sehnat právě teď tu na stránkách v kategorii sochy a sošky. Připravili jsme pro vás akční kusy z této oblíbené kategorie v bezva akci! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele Kay Bojesen Denmark. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně povedený produkt Soška z masivního bukového dřeva Kay Bojesen Denmark Hippo od známého dodavatele Kay Bojesen Denmark je k dostání u nás teď opravdu výhodně. Cena již od 3 690 Kč.