Soška z masivního dřeva Kay Bojesen Denmark Monkey

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je... více informací »
Soška z masivního dřeva Kay Bojesen Denmark Monkey
4 490 Kč
Více informací
Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je...

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark.

Při výrobě je kladen důraz na pečlivě vybírané materiály a jednoduchost provedení, které však opravdu něco vydrží.

Tato soška Monkey poprvé spatřila světlo světa již v roce 1951 a bezpochyby patří mezi nejznámější produkt z dílny Kaye Bojesena. Je vyrobená z masivního borovicového a týkového dřeva pyšnícího se certifikátem FSC, který zaručuje původ výhradně z šetrně obhospodařovaných lesů. Stane se nejen skvělým darem, slušet jí to bude i na kterékoliv poličce.


Tento levný kousek lze koupit bez obtíží tady u nás umístěný v sekci sochy a sošky. Nyní koupíte skvělé kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu!

Kvalitní a žádaný výrobek Soška z masivního dřeva Kay Bojesen Denmark Monkey od kvalitní společnosti Kay Bojesen Denmark můžete dostat na našich stránkách teď za parádní cenu. Pouze nyní za 4 490 Kč.