Soška z masivního dubového dřeva Kay Bojesen Denmark Monkey

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je... více informací »
Soška z masivního dubového dřeva Kay Bojesen Denmark Monkey
4 490 Kč
Více informací
Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark. Při výrobě je...

Pokud si potrpíte na opravdovou kvalitu a precizní zpracování, vsaďte na dánskou značku s dlouholetou tradicí Kay Bojesen Denmark.

Při výrobě je kladen důraz na pečlivě vybírané materiály a jednoduchost provedení, které však opravdu něco vydrží.

Tato soška Monkey poprvé spatřila světlo světa již v roce 1951 a bezpochyby patří mezi nejznámější produkt z dílny Kaye Bojesena. Je vyrobená z masivního dubového dřeva pyšnícího se certifikátem FSC, který zaručuje původ výhradně z šetrně obhospodařovaných lesů. Stane se nejen skvělým darem, slušet jí to bude i na kterékoliv poličce.


Tento diskontní výrobek Soška z masivního dubového dřeva Kay Bojesen lze zakoupit taky tu v oblíbené rubrice sochy a sošky! Nyní pořídíte kvalitní zboží z této populární sekce v bezva akci.

Tento vynikající výrobek Soška z masivního dubového dřeva Kay Bojesen Denmark Monkey od výrobce s dlouholetou historií Kay Bojesen Denmark pohodlně dostanete právě teď u nás za výhodné peníze. Výhodně za 4 490 Kč.