Stojací lampa s béžovým stínidlem a konstrukcí z bambusu Good&Mojo Kilimanjaro

Design nejsou jen krásné návrhy. Jsou to především nápady a inovace! A těch je značka Good&Mojo plná. Jejich světla pochází ze snadno... více informací »
Stojací lampa s béžovým stínidlem a konstrukcí z bambusu Good&Mojo Kilimanjaro
Značka: Good&Mojo
13 990 Kč
Více informací
Design nejsou jen krásné návrhy. Jsou to především nápady a inovace! A těch je značka Good&Mojo plná. Jejich světla pochází ze snadno...

Design nejsou jen krásné návrhy. Jsou to především nápady a inovace! A těch je značka Good&Mojo plná.

Jejich světla pochází ze snadno udržitelných zdrojů a jejich výroba nijak neškodí životnímu prostředí.

Konstrukce lampy je vyrobena z bambusu, což je nejrychleji rostoucí dřevina. Za pouhý den vyroste až o 1 metr. A po uříznutí si vesele dorůstá dál ♥

A tím dobro nekončí. Good&Mojo darují 5 % výdělku z každého prodaného svítidla na organizaci WakaWaka. Ta dodává solární osvětlení do zemí, ve kterých elektrika není samozřejmostí. Díky vašemu nákupu si tak na psaní úkolů mohou posvítit děti z Bangladéše, Rwandy nebo z Chile.


Neodolatelný produkt je k dispozici prostě tu na stránkách ve známé sekci stojací lampy. Nyní koupíte akční kusy z naší rubriky za super cenu!

Výjimečný produkt Stojací lampa s béžovým stínidlem a konstrukcí z bambusu Good&Mojo Kilimanjaro od skvělého a známého výrobce Good&Mojo máte možnost koupit zde nyní za skvělou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 13 990 Kč.