Stojan na kabáty z masivního dubu Woodman Hilbert

Za návrhem nábytku značky Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo... více informací »
Stojan na kabáty z masivního dubu Woodman Hilbert
Značka: Woodman
3 790 Kč
Více informací
Za návrhem nábytku značky Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo...

Za návrhem nábytku značky Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku vkládá lehký retro nádech. Kolekce Abbey je díky svému spojení tlumených barev jasným důkazem, jak skvěle toto spojení funguje.

Manuál k montáži produktu najde zde.

Hodně povedený produkt Stojan na kabáty z masivního dubu máte možnost nakoupit prostě tu v oblíbené rubrice věšáky! Připravili jsme ostatní produkty ve zmíněné rubrice ve slevě!

Hodně povedený produkt Stojan na kabáty z masivního dubu Woodman Hilbert od známého dodavatele Woodman pohodlně dostanete u nás nyní ve výhodné akci. Právě nyní za skvělou cenu 3 790 Kč.