Stropní svítidlo v černé a měděné barvě Bulb Attack Cinco Basic

Minimalistický design a čisté linie vyvedené v zářivě elegantních barvách. To jsou světla Bulb Attack. Zavěste do pokoje jedno či dvě a užívejte... více informací »
Stropní svítidlo v černé a měděné barvě Bulb Attack Cinco Basic
Značka: Bulb Attack
3 690 Kč
Více informací
Minimalistický design a čisté linie vyvedené v zářivě elegantních barvách. To jsou světla Bulb Attack. Zavěste do pokoje jedno či dvě a užívejte...

Minimalistický design a čisté linie vyvedené v zářivě elegantních barvách. To jsou světla Bulb Attack. Zavěste do pokoje jedno či dvě a užívejte si hru zářivých odlesků, které se budou odrážet po celé místnosti.

O značce Bulb Attack:
Jednoduchost, funkčnost a design spojila ty nejkreativnější designéry, kteří v roce 2013 založili značku Bulb Attack. Celý příběh začal jednou malou žárovkou, nyní pokračuje v celé své kráse a nepřeberným množstvím možností.

Čím jsou svítidla od Bulb Attack výjimečná??
• Každé světlo je vyrobeno v manufaktuře ve slunném Španělsku.
• Veškeré komponenty jsou vybírány pečlivě tak, aby zaručily kvalitu a dlouhověkost svítidel.
• Součástky a materiály pochází výlučně z Evropy.

Tento kvalitní produkt Stropní svítidlo v černé a měděné barvě Bulb je dostupný mimo jiné tu na webu v sekci stropní a závěsná svítidla. Máme pro vás parádní produkty z naší rubriky za parádní cenu.

Povedený výrobek Stropní svítidlo v černé a měděné barvě Bulb Attack Cinco Basic od skvělé a známé značky Bulb Attack jednoduše můžete získat zde teď právě za výprodejovou cenu! Nyní získáte od 3 690 Kč.