Stropní svítidlo v měděné barvě Bulb Attack Cero

Jste-li milovníky jednoduchých, minimalistických a přesto dokonale funkčních řešení, pak vás jistě zaujme toto neobyčejně obyčejné osvětlení... více informací »
Stropní svítidlo v měděné barvě Bulb Attack Cero
Značka: Bulb Attack
949 Kč
Více informací
Jste-li milovníky jednoduchých, minimalistických a přesto dokonale funkčních řešení, pak vás jistě zaujme toto neobyčejně obyčejné osvětlení...

Jste-li milovníky jednoduchých, minimalistických a přesto dokonale funkčních řešení, pak vás jistě zaujme toto neobyčejně obyčejné osvětlení od Bulb Attack.
Tvoří jej pouze sympaticky minimalistický nástavec na žárovku v luxusním kovovém provedení. Jen ale počkejte, jak v kombinaci s roztančenou žárovkou prosvítí i ty nejtemnější kouty vaší domácnosti.


Hodně povedený kousek můžete sehnat snadno tady na našem webu zařazený v sekci stropní a závěsná svítidla! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této známé sekce za extra cenu.

Hodně prodávaný kousek Stropní svítidlo v měděné barvě Bulb Attack Cero od skvělé a známé značky Bulb Attack jde sehnat v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte od 949 Kč.