Svěle šedý vlněný běhoun Flair Rugs Minerals, 60 x 230 cm

Ano i takto originálně může vypadat vlněný koberec. Flair Rugsje považován za prémiového výrobce koberců a není se čemu divit. Třeba tento... více informací »
Svěle šedý vlněný běhoun Flair Rugs Minerals
Značka: Flair Rugs
3 490 Kč
Více informací
Ano i takto originálně může vypadat vlněný koberec. Flair Rugsje považován za prémiového výrobce koberců a není se čemu divit. Třeba tento...

Ano i takto originálně může vypadat vlněný koberec. Flair Rugsje považován za prémiového výrobce koberců a není se čemu divit. Třeba tento fešák z kolekce Minerals je důkazem, jak značka umí kombinovat hravý design, praktičnost a pohodlí. Díky unikátnímu použití vlny a bobble-effektu si ho jednoduše zamilujete.

Kombinace neutrálních barev, dělá z koberce Minerals kousek, který skvěle zapadne do moderních interiérů ve Scandi stylu. Zároveň ochrání podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.


Tento neodolatelný produkt Svěle šedý vlněný běhoun Flair Rugs Minerals, 60 x 230 cm je dostupný právě nyní tu na našem webu ve známé kategorii koberce! Nyní můžete najít kvalitní produkty z této rubriky za báječnou cenu. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete více kvalitních produktů od výrobce Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce Flair Rugs pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky

Tento akční a ve slevě výrobek Svěle šedý vlněný běhoun Flair Rugs Minerals, 60 x 230 cm od top značky Flair Rugs snadno můžete získat právě za výborné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 3 490 Kč.