Světle modrá rohová pohovka Scandic Copenhagen, pravý roh

Litevská značka Softnord patří mezi velké hráče na trhu s nábytkem. Pohodlné pohovky si zamilujete na první dobrou - minimalistické detaily a... více informací »
Světle modrá rohová pohovka Scandic Copenhagen
Značka: Scandic
28 900 Kč
Více informací
Litevská značka Softnord patří mezi velké hráče na trhu s nábytkem. Pohodlné pohovky si zamilujete na první dobrou - minimalistické detaily a...

Litevská značka Softnord patří mezi velké hráče na trhu s nábytkem.

Pohodlné pohovky si zamilujete na první dobrou – minimalistické detaily a barvy, originální design, kvalitní potah pyšnící se vysokými hodnotami Martindale testu a výplň sedáků a opěrek z měkké polyuretanové pěny. To vše vám zajistí skvělého parťáka pro to nejpohodlnější lenošení a relaxovaní. S rodinou či přáteli zažijete skvělé chvilky.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.


Tento akční a ve slevě produkt Světle modrá rohová pohovka můžete dostat prostě tu umístěný v rubrice rohové pohovky. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené kategorie za super ceny. Výrobce Scandic vám poskytuje velmi kvalitní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Neodolatelný produkt Světle modrá rohová pohovka Scandic Copenhagen, pravý roh od našeho známého výrobce Scandic je dostupný právě teď v naší nabídce skutečně levně. Nyní získáte od 28 900 Kč.