www.basilard.cz

Světle modrá rozkládací pohovka s kovovou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Light Blue

Nový produkt Světle modrá rozkládací pohovka s kovovou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Light Blue od přední společnosti Innovation pohodlně seženete momentálně na našich stránkách napořád výhodně! Akční ceny již od 40 450 Kč.
Světle modrá rozkládací pohovka s kovovou podnoží Innovation Splitback Mixed Dance Light Blue
Ověřit dostupnost
Značka: Innovation
40 450

Potěcha nejen fyzická, ale i vizuální .
Tato rozkládací pohovka s kovovou podnoží od inovativní nábytkářské značky Innovation učiní váš interiér modernější i elegantnější současně.

Ale co víc, dopřejete vám relaxaci hned v několika polohách. Pohovka je rozkládací – hravě a během pár vteřin ji proměníte v lůžko na příležitostné spaní nebo ještě větší lenošení.

Tvůrcem tohoto kousku je dánská značka Innovation, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.

A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.