Světle modrý koberec Floorita Sonja, 80 x 150 cm

Koberce Floorita v sobě pojí hned dvě důležité vlastnosti - estetičnost, která vašemu bydlení dodá tu správnou jiskru, a vysokou odolnost proti... více informací »
Světle modrý koberec Floorita Sonja
Značka: Floorita
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Koberce Floorita v sobě pojí hned dvě důležité vlastnosti – estetičnost, která vašemu bydlení dodá tu správnou jiskru, a vysokou odolnost proti skvrnám s případnou velice lehkou údržbou.

Údržba tohoto koberce je otázkou několika sekund – i když se vám na něj podaří rozlít např. víno či kávu, skvrna se nevsákne do vláken, a vy tekutinu můžete lehce odstranit pomocí papírové utěrky a vody. Přesně tak, jak to můžete vidět v tomto videu:

Tento unikátní produkt je k dostání právě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci koberce! Vyhledejte si jiné zboží z naší kategorie za super peníze. To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další prověřené zboží značky Floorita. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Floorita má na skladě kvalitní sortiment. A tady je důkaz!